Lampy do pokoju dziecięcego

Kompletując system naświetlania do domu, nie zapomnij o tym, by wybrać odpowiednie produkty do sypialni córki lub syna. Jeśli masz małe szkraby, zapewne wiesz, że oświetlenie do pokoju dziecięcego pomaga przezwyciężyć strach przed ciemnością i odgania potwory spod łóżka. Jeśli synek lub córka są już starsi, to zdajesz sobie sprawę z tego, że potrzebują źródła światła do wieczornego czytania lub odrabiania lekcji. Pewnym problemem może być jednie to, gdzie znaleźć lampy do pokoju dziecięcego, które z jednej strony zapewnią optymalną ilość światła, a z drugiej – będą stanowiły piękną ozdobę dopełniającą wystrój pomieszczenia.

Ale taki problem, to żaden problem. Jak to? Otóż w naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty do sypialni chłopca oraz dziewczynki, które mają wszystkie te cechy!

Lampy do pokoju dziecięcego – oferta

Przygotowaliśmy wiszące lampy sufitowe dla dzieci, które można zamontować zarówno na środku sufitu, jak i bezpośrednio nad łóżkiem. Mamy m.in. modele większe, np. Ball, które doskonale nadają się na samodzielne źródło światła w sypialni chłopca bądź dziewczynki. Oferujemy również mniejsze egzemplarze do sypialni dziecięcej, np. Diego, które świetnie prezentują się w większej ilości, po 3 lub 5 sztuk!

Jako lampy do pokoju dziewczynki lub chłopca sprawdzą się też nasze modele z kolorowym kloszem, który zmienia kolor światła żarówki. Efekt kolorowego światła stworzy wyjątkowy klimat do zabawy lub słuchania bajek. Do wyboru są modele z kloszem w kolorze:

  • różowym,
  • grafitowym,
  • szampańskim,
  • zielonym,
  • żółtym.

Do pokoju dzieci polecamy też modele z mlecznym kloszem, który nieco tłumi światło i chroni wrażliwe oczka małych dzieci.

Oświetlenie do pokoju dziecka – inwestycja na wiele lat

W tej kolekcji zamieściliśmy lampy do pokoju chłopca lub dziewczynki, które oprą się upływowi czasu i zmieniającym gustom dzieci.

Dostępne tu modele mają uniwersalny design oraz ciekawą kolorystkę, która doskonale wpasowuje się w niemowlęcy i przedszkolny wystrój wnętrz, ale nie tylko. Po wymianie mebli na takie dla starszego dziecka, źródło światła można zostawić i dobrać np. dodatki w kolorze klosza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl