Kinkiety do sypialni

Nie zawsze trzeba rezygnować z wysokiej jakości, aby kupić produkt zadowalający pod względem estetycznym. Nie zawsze trzeba też wybierać rozwiązanie, które mniej podoba się wizualnie, żeby cieszyć się nienagannym działaniem przez wiele lat. Oświetlenie, które znajdziesz w tej kolekcji, jest na to najlepszym dowodem. Proponowane przez nas eleganckie kinkiety do sypialni nad łóżko, to produkty, które zachwycą Cię zarówno wysoką jakością wykonania, niezawodnym działaniem oraz odpornością na eksploatację, jak i nieprzeciętnym designem!

Nowoczesne kinkiety do sypialni – oferta modeli

Miłośnicy nowoczesnej aranżacji wnętrz znajdą w naszej ofercie coś idealnego dla siebie. Proponujemy bowiem szeroki wybór nowoczesnych kinkietów do sypialni, które doskonale nadają się do montażu nad łóżko, nad komodę lub w pobliżu drzwi wejściowych. Jedną z najbardziej okazałych propozycji z naszej oferty jest model ARIZ BETON – minimalistyczny i surowy – który zaskakuje połączeniem betonowego klosza i standardowej żarówki.

Do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz, w których pojawiają się akcenty czarne lub chromowane, polecamy model AXIL CZARNY. Do jasnych pomieszczeń, w których czarne klosze mogłyby być przytłaczające, polecamy lampę:

  • AZALIA,
  • BERG
  • HATTOR,
  • TRE
  • i inne!

Wśród wielu osób panuje przekonanie, że nowoczesne oświetlenie jest mało ciekawe ze względu na neutralną kolorystykę i prostotę formy. To nieprawda! Przekonaj się o tym, zwracając uwagę na wyjątkowo efektowne, nowoczesne kinkiety do sypialni takie, jak CELIA czy FENIKS. Nad łóżko dobre będą też modele FROST, elegancka HESTIA i wiele innych!

Sollux Lighting – eleganckie kinkiety do sypialni

W kolekcji tej znajdziesz także inne, równie ciekawe propozycje, które będą doskonałe do wnętrz klasycznych oraz retro. Proponujemy Ci różne, eleganckie kinkiety do sypialni nad łóżko. Wyjątkowo efektownym rozwiązaniem jest np. model MINERWA, których kształt nawiązuje do tradycyjnych świeczek, a także modele ZEKE oraz WOODY, wykonane z naturalnego drewna. Trudniej o bardziej eleganckie oświetlenie!

Nad łóżkiem będzie też pięknie wyglądać elegancki kinkiet do sypialni ALIZA, BLOBE oraz MAGNUS!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl